بهترین بازی های چند نفره در سال 2023

بهترین بازی های چند نفره سال 2023

بازی ها با توجه به سبک بازی، دسته بندی های متفاوتی دارند. تکاف مگ در این مقاله به بررسی بهترین بازی های چند نفره در سال 2023 پرداخته است.

سال 2023 با توجه به بازی‌های ویدیویی تک‌نفره فوق‌العاده و تحسین‌شده‌اش عالی بوده است. اما این بدان معنا نیست که امسال بازی های مالتی پلیر پیشرفت نداشته اند. برخی از بزرگترین عناوین سال نیز در بخش چندنفره فوق‌العاده عمل می‌کنند.

بهترین بازی های چند نفره در سال 2023

5. Sonic Superstars

4. Party Animals

3. Baldur’s Gate III

2. Diablo IV

1. Super Mario Bros. Wonder

Sonic Superstars

در حالی که آخرین عنوان از تیم Sonic با بسیاری از بازی های جدید در سال 2023 نتوانسته است رقابت کند. اما در بخش بازی های چند نفره، عملکرد بسیار خوبی داشته است. Sonic Superstars یک بازگشت فوق العاده به فرم 2.5 بعدی برای این سری است و به گونه ای ساخته شده است که برای بازیکنان جدید و قدیمی ایده آل است. با یک سبک هنری عالی و پر جنب و جوش و مجموعه ای از مکانیک های جدید هیجان انگیز، Sonic Superstars واقعاً یکی از بهترین بازی های چند نفره سال 2023 است.

سونیک سوپراستار با تنوع زیادی در سطوح، و همچنین مکانیک های جدید بازی، رنگ و بوی تازه‌ای به خود گرفته است. و حال توانسته پس از چند سال بی ثباتی یک گام در جهت بهبود بردارد و تداعی‌کننده موفقیت قدیمی این سری در نسخه ای تازه باشد.

بهترین بازی های چند نفره در سال 2023

Party Animals

شاید برای اولین بار در سال 2023 بازی سرگرم کننده تری به جز Party Animals وجود نداشته باشد. این بازی خنده‌دار و شگفت‌انگیز باعث می‌شد که بازیکنان به‌عنوان شخصیت‌های حیوانی درآیند و سپس به نبرد و رقابت با یکدیگر در انواع فعالیت‌های جنگی و ورزشی بپردازد. با سبک فیزیک سنگین احمقانه، Party Animals یکی از آسان‌ترین و سرگرم‌کننده‌ترین عناوینی است که امسال این شانس را داشتیم که آن را بررسی کنیم و بدون شک یکی از بازی‌های چندنفره مورد علاقه امسال ما است.

بهترین بازی های چند نفره در سال 2023

Baldur’s Gate III

یکی از سه بازی بزرگ سال، و مسلماً بهترین بازی سال، Baldur’s Gate III به دلایل زیادی متمایز است. قابلیت سفارشی‌سازی گسترده، روایت فوق‌العاده و توجه شگفت‌انگیز به جزئیات و RPG از دلایلی است که در لیست عناوین بهترین بازی های چند نفره سال است. یک گزینه عالی برای گذراندن اوقات فراغت خود به جز پیوستن به یک دوست در continent Faerun

بهترین بازی های چند نفره در سال 2023

Diablo IV

آخرین قسمت بلیزارد از سری Diablo به جزئیات و ظرافت بازی Baldur’s Gate III توجهی ندارد، اما به طور خاص در بخش چند نفره عملکرد عالی دارد. به نظر می‌رسد در حالی که Diablo IV به تنهایی قابل بازی است، این عنوان زمانی بهترین است که چند نفره بازی شود. چرا که برخوردهای سخت‌تر که پاداش بهتری برای غارت می دهد و امکان هم‌افزایی ساخت در سراسر تیم، همگی به این بازی اجازه می‌دهند تا در یک دسته‌بندی بسیار شلوغ برجسته شود. به نظر می رسد با پشتیبانی فراوانی که برای این بازی برنامه ریزی شده است، Diablo IV برای سال های آینده یک رقیب جدی در فضای چند نفره باقی می ماند.

بهترین بازی های چند نفره در سال 2023

Super Mario Bros. Wonder

نینتندو کارهای زیادی را با Super Mario Bros. Wonder انجام داد، اما جدای از طراحی صدای فوق‌العاده بازی، یکی دیگر از مواردی که به این عنوان اجازه می‌دهد سر و گردن بالاتر از بسیاری دیگر قرار بگیرد، ارائه فوق‌العاده مالتی پلیر آن است. برای مدت طولانی، تجربه‌های آنلاین نینتندو به طرق مختلف ضعیف بودند. اما به لطف راه‌حل‌های مبتکرانه که به بازیکنان اجازه می‌دهد در زمان آنلاین و محلی بهتر رقابت کنند، Wonder بسیاری از این مشکلات را برطرف می‌کند.

با گزینه‌های تعامل گسترده‌تر، لابی‌های بازیکنان بزرگ‌تر، راه‌های بهتر برای رقابت و به رخ کشیدن مهارت‌های خود، مسلماً بهترین راه برای تجربه شگفت‌انگیز این است که آن را با دوستان محلی یا سایر بازیکنان در سراسر جهان به‌صورت آنلاین انجام دهید. و برای ما، این چیزهای زیادی در مورد گام‌هایی که نینتندو برداشته است تا Wonder را به عنوان بازی چند نفره تبدیل کند. امسال بازی‌های چندنفره‌ای عالی وجود داشت، اما Wonder تاج را به دست آورد، همانطور که بدون شک برای بسیاری از شما نیز چنین خواهد بود.

بهترین بازی های چند نفره در سال 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *