بهترین بازی های خانوادگی در سال 2023

بهترین بازی های خانوادگی در سال 2023

بازی ها با توجه به سبک بازی، دسته بندی های متفاوتی دارند. تکاف مگ در این مقاله به بررسی بهترین بازی های خانوادگی در سال 2023 پرداخته است.

طرفداران هاردکور (hardcore) و سولزبورن (Soulsborne) در جهان احتمالاً با کلمات “بازی خانوادگی” آنچنان موافق نباشند، اما مهم است که به یاد داشته باشید گیمرهایی در سنین مختلف در جهان وجود دارند که می خواهند در کنار پدر، مادر، برادر یا خواهر خود بازی کنند.

بدون هیچ مقدمه ای، در اینجا به بهترین بازی های خانوادگی در سال 2023 می‌پردازیم:

بهترین بازی های خانوادگی در سال 2023

5. Bluey: The Videogame

4. Sonic Superstars

3. Pikmin 4

2. Super Mario Bros. Wonder

1. Disney Illusion Island

بهترین بازی های خانوادگی در سال 2023

Bluey: The Videogame

کمپانی Outright Games در ساختن ماجراهای سرگرم کننده برای خانواده ها مبتنی بر برخی آی پی های معروف، تاحدودی موفق بوده است. ما در گذشته بازی‌های جومانجی (Jumanji)، بازی‌های Transformers را دیده‌ایم، اما در حال حاضر شخصیت کارتونی Bluey، بازی ویدیویی خودش را دارد. بلوای چیزهای زیادی برای ارائه به خانواده‌های جوان دارد. در واقع پر ازکلکسیون‌های لذت بخش است که این امکان را به شما می دهد تا شگفتی دنیای بلوای را تجربه کرده و المان‌های بیشتری را کشف کنید.

همچنین، والدین می‌توانند به این سرگرمی بپیوندند، زیرا امکان همکاری برای حداکثر چهار بازیکن وجود دارد و می توانید نقش‌های هر یک از اعضای خانواده بلوای، از جمله صداپیشگی کارکترهای بازی را نیز بر عهده بگیرید.

بهترین بازی های خانوادگی در سال 2023

Sonic Superstars

این نسخه جدید از فرمول کلاسیک سونیک (Sonic) به تمام اعضای خانواده اجازه می‌دهد تا در نقش سونیک، ناکلس (Knuckles)، تیلز (Tails) و غیره بازی کنند. در این پلتفرم دوبعدی مناطق و تصاویر سرگرم کننده بسیاری دارد که مطمئناً هم طرفداران قدیمی فرنچایز (franchise) را مجذوب خود می کند و هم یک امتیاز عالی برای معرفی speedsters جدیدتر است.

Sonic Superstars با تنوع زیادی در سطوح، و همچنین مکانیک های جدید بازی که حالا رنگ و بوی تازه‌ای به خود گرفته است. توانسته پس از چند سال بی ثباتی یک گام در جهت بهبود برداشته و تداعی‌کننده موفقیت قدیمی این سری در نسخه ای تازه باشد.

بهترین بازی های خانوادگی در سال 2023

Pikmin 4

پس از یک دهه، بالاخره نسخه ی جدید پیکمین‌ (Pikmin) را در پینک4 دریافت کردیم، و باید بگوییم که انجام این بازی به ویژه برای طرفداران جدیدش بسیار آسان است. در طول ماجراجویی خود با یک موجود شبیه به سگ به اسم اوتاچی آشنا می‌شوید که یک دوست همراه برای شما خواهد بود و کمک زیادی به شما می کند.

پیکمین4 به تنهایی یک بازی فوق‌العاده است، به‌ویژه به‌عنوان یک بازی و سرگرمی خانوادگی می‌توان به راحتی آن را انتخاب کرد. این بازی دارای سیستم مبارزات است. نبرد با دشمنان بازی یا حتی باس فایت‌ها، نبردهای Dandori و موارد دیگر که از نظر طراحی بسیار دوست‌داشتنی است و قطعا شما را در این دنیای مینیاتوری غرق می‌کند.

بهترین بازی های خانوادگی در سال 2023

Super Mario Bros. Wonder

بازی سوپر ماریو بروز واندر (Super Mario Bros. Wonder) یک شروع جدید برای ماریو در قرن حاضر است. پس از موفقیت فیلم برادران سوپر ماریو (Super Mario Bros) به نظر می رسد که لوله کش مورد علاقه ما یعنی سوپر ماریو رسماً به شکل بزرگی بازگشته است.

علاوه بر این، شخصیت‌های ساده‌تری در بازی وجود دارند، مانند نبیت (Nabbit) و یوشیز (Yoshis)، به این معنی که حتی اگر ماهرترین بازیکن پلتفرم نباشید باز هم می توانید بازی عجیب و غریب سوپر ماریو سرگرم شوید. حضور این شخصیت‌ها برای گیمرهای کم سن و سال‌تر خیلی ضروری به نظر می‌رسد. یکی دیگر از مهم‌ترین بخش های بازی آیتم فیل است که کاراکتر شما را تبدیل به یک فیل بامزه می‌کند.

بهترین بازی های خانوادگی در سال 2023

Disney Illusion Island

در صدمین سالگرد دیزنی، یک انیمیشن کلاسیک ماجراجویی منتشر شد که گیم پلی بسیار ساده‌ای دارد اما به نظر می‌رسد سادگی و راحت‌ بودن بازی به این خاطر است که دیزنی به دنبال عرضه یک بازی خانوادگی بوده و در این راه موفق عمل کرده است. میکی(Mickey)، گوفی(Goofy)، دانلد داک(Donald Duck) و مینی(Minnie ) چهار دوست برای پیک نیک به جزیره مونوت رفته و متوجه می‌شوند که در واقع حضور آن‌ها در این جزیره بخاطر نامه کمکی است که ساکنین این جزیره به تک تک آن‌ها نوشته‌اند. تا با ردیابی کتاب های دانش ، به نجات جزیره و مردم آن کمک کنند.

با وجود پلتفرم های سرگرم کننده، تصاویری عالی، باس فایت های هیجان انگیز و موارد دیگر، Disney Illusion Island ممکن است به اندازه برخی دیگر از نوشته های موجود در این لیست مورد تحسین قرار نگرفته باشد، اما مطمئناً این بازی بهترین گزینه برای تجربه یک بازی مشترک و جذاب در خانواده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *