زمان انتشار بازی 4 WITCHER

خبرها حاکی از این است که اواخر سال 2025 بازی 4 WITCHER منتشر می شود. البته نام قطعی این بازی هنوز مشخص نشده و ممکن است ویچر 4 نباشد. از طرفی ممکن است داستان بازی ادامه ویچر 3 نباشد و موضوع بازی کاملا متفاوت باشد. به طور کلی طرفداران این سبک بازی های کامپیوتری منتظر زمان انتشار بازی WITCHER4 هستند. در ادامه با تکاف مگ همراه باشید تا شما را با موضوع و زمان انتشار بازی 4 WITCHER به طور کامل آشنا کنیم.

زمان انتشار بازی 4 WITCHER | بازی WITCHER 4 | ویچر 4

زمان عرضه بازی WITCHER 4 به بازار

مدیرعامل سی دی پراجکت آقای آدام کوچینسکی به تازگی اعلام کرده بازی 4 WITCHER در حال ساخت است. مطابق با گفته های آقای کوچینسکی این بازی با Unreal Engine 5 (موتور گرافیکی) از شرکت Epic Games تولید خواهد شد. البته انتشار بازی ویچر 4 کمی زمان بر است و به زودی به بازار عرضه نخواهد شد. از طرفی او بیان کرد که سعی دارد از بهترین و باکیفیت ترین تکنولوژی ها در طراحی و ساخت این بازی استفاده نماید. شاید به همین دلیل است که برای عرضه آن به بازار زمان بیشتری نیاز دارد.

مدیر عامل شرکت سی دی پراجکت بیان کرده که توسعه ویچر 5 و 6 نسبت به بازی 4 WITCHER زمان کمتری می برد. با این وجود بیشتر کارهای مربوط به آماده سازی ویچر 4 با گرافیک Unreal Engine 5 انجام شده است. به همین دلیل ممکن است آماده سازی و ارائه این بازی حدود سه سال زمان ببرد. البته بنیان گذار این شرکت مارسین اوینسکی پس از 30 سال از شرکت سی دی پراجکت جدا شده و این موضوع نیز می تواند منجر به تاخیر در طراحی و ساخت بازی های سری جدید شده باشد.

زمان عرضه بازی WITCHER 4 به بازار

موضوع بازی 4 WITCHER

یکی از سوالات رایج در رابطه با بازی 4 WITCHER این است که آیا این بازی ادامه ویچر 3 می باشد. طبق صحبت های گذشته مدیر عامل سی دی پراجکت بازی ویچر 4 دارای ویژگی های آنلاین می باشد. از طرفی او اشاره داشته که این بازی از سبک تک نفره برای نقش آفرینی استفاده نموده و احتمال دو نفره بودن بازی نیست. بنابراین سبک بازی نیز مطابق با نسخه های قبلی بازی ویچر انتخاب شده است. البته نمی توان منظور دقیق او را متوجه شد. ممکن اس بازی به شکل چند نفره به اتمام برسد و یا صرفا تنها بخشی مشخص قابلیت مولتی پلیر داشته باشد.

بازی هایی که قابلیت اجرای چند نفره دارند از جذابیت فوق العاده بالایی برخوردار هستند. به طور کلی تمامی گیمرها از بازی های گروهی و چند نفره استقبال می نمایند. در صورتی که بازی 4 WITCHER نیز از این ویژگی برخوردار باشد می تواند با استقبال بی نظیری مواجه شود. در نسخه ویچر 3 یک ضعف بزرگ وجود دارد که سیستم جنگیدن ضعیف آن است. گیمرها توقع دارند که در بازی ویچر 4 به این موضوع توجه شده باشد و این ضعف برطرف شود. البته یک موضوع قطعی در رابطه با ویچر 4 وجود دارد که آن جهان باز بودن بازی ویچر 4 است.

موضوع بازی 4 WITCHER | ویچر 4

سوالات متداول

  • آیا موضوع و داستان بازی 4 WITCHER ادامه بازی WITCHER 3 می باشد؟

به احتمال بسیار زیاد این دو بازی ارتباطی با یکدیگر ندارند و هر کدام از آن ها موضوع مربوط به خود را دارند. این بازی مطابق با کتاب ویچر ساخته شده که از 8 داستان روایت می کند. بنابراین به احتمال زیاد ویچر 4 از داستان چهارم این کتاب پیروی می نماید. با این وجود نمی توان با قاطعیت در رابطه با این موضوع صحبت نمود.

  • گرافیک بازی 4 WITCHER چیست؟

این بازی از گرافیک بسیار قدرتمند Unreal Engine 5 بهره مند است. بنابراین کیفیت فوق العاده آن می تواند تمامی گیمرها را شگفت زده کند. این بازی به احتمال زیاد روی پلتفرم های PS5، ایکس باکس و رایانه شخصی با گرافیک بالا قابل اجرا می باشد. برای اطلاع بیشتر از بازی های ویچر می توانید با فروشگاه گیمینگ تکاف در ارتباط باشید. این فروشگاه به طور تخصصی در زمینه بازی های کامپیوتری و تجهیزات گیمینگ فعالیت می کند. بنابراین می تواند بهترین و باکیفیت ترین بازی ها و تجهیزات را به شما ارائه نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *