هر آنچه در مورد پلی استیشن 6 باید بدانیم + تاریخ عرضه به بازار

تاریخ عرضه پلی استیشن 6 کی است؟ این سوالی می باشد که بسیاری از گیمرها به دنبال جواب آن هستند. به طور کلی پلی استیشن ها از محبوب ترین پلتفرم های گیمینگ محسوب می شوند که طی چند سال اخیر توانسته اند بی نظیر عمل کنند. از طرفی امروزه بسیاری از بازی ها به طور اختصاصی در پلتفرم های پلی استیشن قابل اجرا می باشند. ویژگی ها و عملکرد فوق العاده PS4 و PS5 موجب شده تا انتظارات نسبت به Playstation 6 بالا برود. همراه با تکاف مگ باشید تا به بررسی تاریخ عرضه پلی استیشن 6 و انتظارات گیمرها از این پلتفرم بپردازیم.

ویژگی های مورد انتظار از پلی استیشن 6

تاریخ عرضه پلی استیشن 6 چه زمانی می باشد؟

تاریخ عرضه PlayStation 6 به طور دقیق تعیین نشده است اما احتمال می رود که در سال 2027 از این پلتفرم رونمایی شود. به طور کلی در سال 2000 پلی استیشن 2 وارد بازار شد و مورد استقبال عموم گیمرها قرار گرفت. 7 سال پس از آن در سال 2007 نیز PS3 روانه بازار شد. در سال های 2013 و 2020 نیز به ترتیب پلی استیشن 4 و PS5 به بازار عرضه شدند. از آنجایی که فاصله میان عرضه این پلتفرم ها 7 سال می باشد، احتمالا تاریخ عرضه پلی استیشن 6 نیز 7 سال بعد (2027) باشد.

نکته قابل توجهی که در رابطه با تاریخ عرضه پلی استیشن 6 وجود دارد این است که بسیاری از افراد بر این باورند که روند تولید کنسول های بازی موقف خواهد شد. این موضوع کاملا تکذیب می شود زیرا با گذشت زمان به جذابیت و محبوبیت بازی های کامپیوتری افزوده می شود. بنابراین احتمال توقف تولید کنسول های بازی بسیار اندک است و قطعا در سال های آینده شاهد حضور نسل بعدی پلی استیشن (PS6) در میان کنسول های بازی خواهیم بود.

تاریخ عرضه پلی استیشن 6 چه زمانی می باشد؟

ویژگی های مورد انتظار از PS6

گیمرهایی که به دنبال اعلام تاریخ عرضه پلی استیشن 6 هستند بی صبرانه منتظر هستند تا عملکرد این کنسول بازی را ببینند. آن ها از PS6 توقعاتی دارند که انتظار می رود این کنسول به خوبی پاسخگوی این توقعات باشد. به طور کلی از ویژگی های مورد انتظار در رابطه با PS6 می توان به موارد زیر اشاره داشت.

  • کیفیت سخت افزار:

به طور کلی اطلاعات دقیق و قطعی در رابطه با کیفیت سخت افزاری پلی استیشن 6 وجود ندارد. با این وجود احتمالا این کنسول بازی از نظر سخت افزار و نرم افزار بسیار پیشرفته تر از نسخه های 4 و 5 پلی استیشن است. از طرفی حافظه PS6 نیز نسبت به نسخه های قبلی بهبود پیدا خواهد کرد. ترکیب پیش فرض های پلی استیشن 6 با واقعیت مجازی از دیگر انتظارات گیمرها از این پلتفرم است.

  • طراحی ظاهری کنسول و دسته ها:

تصویر اصلی PlayStation 6 هنوز تایید و منتشر نشده است. تصاویری که از PS6 در دسترس می باشند تنها نمونه هایی از کانسپت های ارائه شده هستند. با این وجود احتمال دارد که این کنسول باریک تر و ظریف تر از PS5 طراحی شود. زیرا بیشترین انتقاد در رابطه با نسخه 5 این کنسول ابعاد بزرگ آن است. در رابطه با طراحی و مدل دسته های این کنسول نیز اطلاعات زیادی وجود ندارد. با این وجود توقع داریم که مشکل دریفت کشیدن دسته ها که در PS5 شاهد آن هستیم، به طور کامل برطرف شود.

  • تنوع بازی ها:

سونی برای ساخت بازی های پلی استیشن 6 برنامه ریزی های جذابی دارد. البته نمی توان در این رابطه نیز اطلاعات دقیق و کاملی را ارائه نمود. بنابراین احتمال دارد بازی هایی مانند God of War و یا The Last of US Part 3 برای PS6 منتشر شوند.

هر آنچه در مورد پلی استیشن 6 باید بدانیم + تاریخ عرضه به بازار

نکات قابل توجه در رابطه با پلی استیشن 6

همانطور که پیش تر اشاره شد تاریخ عرضه پلی استیشن 6 هنوز به طور دقیق مشخص نشده است. بنابراین قیمت ارائه شده برای این محصول نیز کاملا تقریبی می باشد. قیمت حدودی در نظر گرفته شده برای این کنسول 400 الی 500 دلار است. با این وجود قابلیت ها و ویژگی های نهایی PS6 می توانند تعیین کننده قیمت آن باشند. با این وجود برای تهیه انواع کنسول های پلی استیشن و اطلاع در رابطه با PS6 بهتر است به فروشگاه های معتبر مراجعه نمایید. فروشگاه گیمینگ تکاف یکی از تخصصی ترین فروشگاه های ارائه دهنده انواع کنسول های بازی می باشد. این فروشگاه بهترین و بالاترین کیفیت را با منصفانه ترین قیمت در اختیار شما قرار می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *