زمان عرضه بازی شاهزاده ایرانی

آخرین اخبار در مورد زمان عرضه بازی شاهزاده ایرانی

یکی از جدیدترین بازی‌های Dead Cells، بازی پرطرفدار و محبوب شاهزاده ایرانی (Prince Of Persia) بوده که به سبک روگلایت (The Rogue) ساخته شده است. از زمان عرضه این بازی در دنیای گیم، شاهد موفقیت‌های بسیار آن هستیم که توجه زیادی را به خود جلب کرده است. البته زمان عرضه بازی شاهزاده ایرانی به علت عرضه ناگهانی بازی Hades 2، با تأخیر مواجه شد و با توجه به اخبار جدید به زمان دیگری موکول گردید. شما در این بازی با ترکیبی از مبارزه، عناصر روگلایت و همچنین پلتفرم روان مواجه می‌شوید که بازی را به یک محیط خاص‌تر و فوق‌العاده‌تر از چیزی که به نظر می‌رسد، تبدیل می‌کند.

آخرین اخبار درمورد زمان عرضه بازی شاهزاده ایرانی

آشنایی با بازی شاهزاده ایرانی (The Rogue Prince of Persia)

بازی The Rogue Prince of Persia بر مبنای دیگر بازی‌های شاهزاده ایرانی توسط شرکت یوبی‌سافت ساخته شده است ولی هیچ ارتباطی با نسخه‌های قبلی خود ندارد. در این بازی، شما نقش شاهزاده را دارید و با در اختیار داشتن قدرت‌هایی از طریق یک جواهر سحرآمیز، باید تلاش کنید تا جلوی تهاجم ارتش هون را بگیرید.

کاراکتر شاهزاده، توانایی بازگشت به گذشته را دارد؛ از این طریق که جواهر شاهزاده، می‌تواند او را به آخرین مکان امنی که در آن بوده است، بازگرداند. از این ویژگی برای توجیح چرخه مرگ دائمی در زمینه داستانی بازی شاهزاده ایرانی، استفاده شده است.

همچنین شما در بازی می‌توانید از سلاح‌ها و مدال‌هایی مختلفی استفاده کنید تا شانس بیشتری برای روبه‌رویی با دشمنانتان داشته باشید و مردمانتان را از سرنوشت وحشتناکی در انتظار آن‌ها است، خلاص کنید. از جمله این سلاح‌ها و تجهیزات می‌توان به یک شمشیر بزرگ مجهز به سپر برای از بین بردن دشمنان، شمشیرهای دوگانه استاندارد و پرتاب نیزه برای سوراخ کردن آن‌ها اشاره کرد.

سبک بازی شاهزاده ایرانی در مبارزات، بسیار سریع است؛ به طوری که در سراسر این بازی می‌توان میزان خطرات پرهیجان و تله‌های فراوان را احساس کرد. همچنین گزینه‌های زیادی برای تعامل با محیط و استفاده از تکنیک‌ها به شما داده می‌شود تا بتوانید حملات ترکیبی را نیز در بازی انجام دهید؛ بنابراین تسلط بر جابه‌جایی در محیط و هماهنگی تکنیک‌های مورد استفاده به علت وجود تله‌های فراوان، از اهمیت زیادی برخوردار خواهد بود.

اخبار عرضه بازی شاهزاده ایرانی

زمان عرضه بازی شاهزاده ایرانی

همانطور که اشاره شد، زمان عرضه بازی شاهزاده ایرانی، به علت عرضه ناگهانی نسخه رگلایت Hades 2، به تعویق افتاد. اما اکنون در میان تازه‌ترین اخبار دنیای بازی، از این موضوع مطلع شدیم که استودیو Evil Empire قصد دارد تا در زمان دیگری، عرضه نسخه Early Access (نسخه زودهنگام) را انجام دهد.

به گزارش تکاف مگ، این بازی در تاریخ 27 می، مصادف با تاریخ 7 خرداد در بستر استیم، به صورت نسخه زودهنگام عرضه می‌شود. همچنین تریلر گیم‌پلی جدید منتشر شده از این بازی، روی مبارزات روان و برخی موسیقی‌های شاخته شده توسط دنی اسدی، تمرکز داشته است.

به طور کلی، در نسخه زودهنگام بازی The Rogue Prince of Persia، به شما امکان تجربه نخستین بخش داستانی بازی داده می‌شود؛ این بخش شامل شش مرحله و دو باس خواهد بود. این نسخه به مدت تقریباً یکسال یا بیشتر در دسترس بوده و در این مدت نیز بروزرسانی‌های جدیدی را دریافت می‌کند. قیمت نسخه زودهنگام، 19.19 دلار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *