بهترین پلیر های فورتنایت

بهترین پلیر های فورتنایت

فورتنایت یک بازی بتل رویال است که در سال 2017 توسط epic games منتشر شد. اما در سیزن جدید فورتنایت برای همیشه تغییر کرد و دیگر فقط یک بازی بتل رویال نیست. شما می‌توانید بازی های دیگری مثل لگو فورتنایت، راکت ریسینگ و هزاران آیلند که توسط کومینیتی فورتنایت ساخته شده را تجربه کنید.

در این مقاله به برسی 8 تا از بهترین پلیر های فورتنایت در بتل رویال می‌پردازیم. با تکاف مگ همراه باشید.

بهترین پلیر های فورتنایت

بوگا(Bugha) : پادشاه فورتنایت رقابتی

در قله‌ ی لیست ما، کایل گی ‌رزدورف، بهتر شناخته شده با نام این‌ گیمی‌ اش بوگا، قرار دارد. بوگا با پیروزی باشکوه خود در جام جهانی فورتنایت در سال ۲۰۱۹، به شهرت جهانی رسید. یک لحظهٔ تاریخی که جایزه 3 میلیون دلاری رو برنده شد. از زمان صعود شتاب ‌دارش، بوگا همواره حکومت خود را نشان داده است. به خصوص در منطقهٔ NA East که با رقابت شدید خود، شهرت خود را به عنوان یک قدرت بی‌همتا در دنیای فورتنایت تثبیت کرده است.

زیت (Zayt) : نابغه‌ی استراتژیک و قدرتمند NA East

در دستیابی به جایگاه دوم، هیچ کس به جز ویلیام آوبین، که به عنوان زیت شناخته می‌شود. نمی‌تواند حضور داشته باشد. زیت به‌عنوان یک مغز استراتژیک در جامعه رقابتی فورتنایت شناخته شده. و به خاطر برتری‌های تاکتیکی و رهبری خود تحسین و تجلیل شده است. با تشکیل یک تیم قوی در کنار صف، زیت بیش از ۱ میلیون دلار درآمد کسب کرده و به ‌طور محکم خود را به‌عنوان یک نقطه مهم در عرصه‌ ی بازی‌ های شمال آمریکا مستحکم کرده است.

بهترین پلیر های فورتنایت

آکوا (Aqua) : برجسته‌ترین بازیکن اروپا و قهرمان جام جهانی

آکوا، به عنوان نماد برتری و استواری در اروپا، جایگاه سوم را در لیست ما به خود اختصاص می ‌دهد. او با استمرار بی ‌نظیر و قهرمانی در جام جهانی کنار نایروکس، موفق به حاکمیت بر منطقه اروپایی که رقابت ‌هایش بسیار شدید است، شده است. درآمد کلی او بیش از ۱.۵ میلیون دلار بوده. و این نشان می‌دهد که وضعیت او به‌عنوان یکی از تایتان‌ های دنیای فورتنایت بسیار قوی است. با موفقیت‌های پی‌ درپی، آکوا به‌عنوان یکی از بهترین بازیکنان جهان شناخته می‌شود. حضور او در صحنه‌ی بین‌ المللی، نشان از ارتقای او به‌ عنوان یکی از بهترین پلیر های فورتنایت است.

بهترین پلیر های فورتنایت

بنجی ‌فیشی (Benjy Fishy) : ستاره‌ی محبوب انگلیس

بنجی ‌فیشی، نماینده‌ ی انگلیس، با اجراهای چشم‌ گیر و پر از احساساتش. دل‌ های طرفداران در سراسر جهان را به خود جذب کرده. و جایگاه چهارم را در لیست ما با افتخار به دست می ‌آورد. در جام جهانی، بنجی ‌فیشی با اجراهای قابل توجه خود، نشان داد که در رقابت‌ های دونفره و تک ‌نفره، یک حضور چشم‌گیر و تأثیرگذار دارد. موفقیت ‌های پی ‌درپی او در تورنومنت‌ های FNCS، نشان می‌دهد که او یکی از شخصیت‌های محبوب و تاثیرگذار در این جامعه است.

بهترین پلیر های فورتنایت

تی ‌فو (Tfue): غول استریم و پادشاه سابق

تی‌ فو، به عنوان پادشاه سابق فورتنایت رقابتی و یک حضور بلند پایه در دنیای استریم، جایگاه پنجم را در لیست ما به خود اختصاص می ‌دهد. تی ‌فو با شروع حیرت‌ انگیز در جهان رقابتی فورتنایت، جایزه‌ های بسیاری را به دست آورد. و به عنوان یکی از برترین بازیکنان شناخته شد. اگرچه تسلط رقابتی او در سال‌ های ۲۰۱۸ و اوایل ۲۰۱۹ به اوج خود رسید، اما تی‌ فو همچنان یک شخصیت نمادین در استریم فورتنایت است. با داشتن یک مخاطب عظیم و حفظ تأثیر خود در جامعه بازی. او به‌ عنوان یک پیشوای استریم، موفق به جذب هزاران هزار طرفدار و دارای تأثیر بسیار قوی در این فضا است.

بهترین پلیر های فورتنایت

اپیک ویل (Epik Whale): برجسته ‌ترین نماینده از NA West

اپیک ویل، از منطقهٔ بسیار رقابتی NA West بیرون می‌آید و جایگاه ششم را در لیست ما به خود می‌گیرد. او با اجراهای بی‌نظیرش مرزهای جغرافیایی را زیر پای خود می‌گذارد. به‌ خاطر کسب جایگاه سوم به صورتی شگفت انگیز در رقابت های تک نفره جام جهانی شهرت  پیدا کرد.

مونگرال (Mongreal): چهره فورتنایت رقابتی اروپا

مونگرال، یکی از شخصیت‌ های برجسته در جهان فورتنایت، با استعداد و موفقیت‌های بسیاری به شهرت رسیده است. او نه ‌تنها یک بازیکن حرفه‌ای است، بلکه یک خالق محتوا و یک استریمر نیز محسوب می‌شود. بازی‌های استراتژیک او همیشه توجه مخاطبان را به خود جلب کرده و او را به یکی از برترین بازیکنان این عرصه تبدیل کرده است. به عنوان یکی از نمایندگان برجسته اروپا در فورتنایت، مونگرال با حضور پررنگ در رقابت ‌ها و تورنمنت ‌های مختلف، به عنوان یکی از بهترین‌های قاره اروپا شناخته می‌شود.

بهترین پلیر های فورتنایت

نینجا (Ninja): از استریمر تا بازیکن حرفه‌ ای

ریچارد تایلر بلوینز، مشهور به نام نینجا، یک استریمر، یوتیوبر و بازیکن حرفه ‌ای اهل آمریکا است. او با شروع استریمینگ در تیم‌های esport در بازی Halo 3، و ورود به دنیای فورتنایت در اواخر ۲۰۱۷، شهرت جمع کرد. نینجا در مارس ۲۰۱۸ توجه رسانه‌ های عمومی را به خود جلب کرد. زمانی که با دریک، تراویس اسکات و جوجو اسمیت-شوستر در استریم بازی فورتنایت به میدان آمد و رکورد بالاترین تعداد بیننده در پلتفرم توییچ را شکست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *