اعلام زمان عرضه بازی GTA 6

اعلام زمان عرضه بازی GTA 6

 

شکی در این موضوع وجود ندارد که GTA 6 مورد انتظارترین بازی تاریخ صنعت بازی‌های ویدیویی به حساب می‌آید. اعلام زمان انتشار بازی GTA 6 یکی از داغ‌ترین موضوعات این روزهاست و طرفداران بسیاری بی‌صبرانه منتظر اخبار جدید هستند. تا به امروز تنها یک تریلر از بازی منتشر شده است که به دنبال آن، راکستار از پلتفرم‌های مقصد و تاریخ انتشار نیز رونمایی کرد. در این مقاله به اطلاعات موجود درباره اعلام زمان انتشار بازی GTA 6 و برخی گمانه‌زنی‌ های قوی پیرامون این اثر می پردازیم. با تکاف مگ همراه باشید.

اعلام زمان عرضه بازی GTA 6

تراکم جمعیت یکی از ویژگی‌های اصلی بازی خواهد بود

به نظر می‌رسد یکی از اصلی ‌ترین مواردی که بازی سعی دارد به رخ بکشد، تراکم جمعیت در بازی GTA 6 است. تراکم جمعیت در یک بازی جهان باز به شدت اهمیت دارد و گویا GTA 6 می‌خواهد تکاملی شگفت ‌انگیز در این زمینه به وجود بیاورد. چه در میان گونه‌های حیوانی و چه در بین انسان‌ها، شاهد تراکم جمعیت قابل توجهی هستیم و حتی تعداد زیادی اتومبیل در خیابان ‌ها دیده می‌شود. ترکیب تمامی این موارد، محیط‌ هایی به شدت پویا و زنده را در بازی GTA 6 پدید آورده است.

اعلام زمان عرضه بازی GTA 6

تریلر رونمایی GTA 6 توانست سه رکورد گینس را به ثبت برساند

اولین تریلر GTA 6 با ۹۰,۴۲۱,۴۹۱ بازدید، پربیننده ‌ترین رونمایی یک بازی ویدیویی در ۲۴ ساعت اول است.

اولین تریلر GTA 6 با ۸.۹ میلیون لایک، بیشترین لایک را در بین تریلرهای بازی ‌های ویدیویی در ۲۴ ساعت اول انتشار دارد.

اولین تریلر GTA 6 پربیننده ‌ترین ویدیوی تاریخ یوتیوب (جدا از صحنه موسیقی) در ۲۴ ساعت اول انتشار است.

اعلام زمان عرضه بازی GTA 6

شخصیت اصلی بازی

تریلر GTA 6 شایعه ‌ها را تایید کرد و بار دیگر قرار است شاهد چند پروتاگونیست قابل بازی باشیم. برخلاف سه شخصیت GTA 5، در GTA 6 به دو شخصیت محدود خواهیم بود. این دو شخصیت قابل بازی یکی Lucia، اولین کاراکتر زن قابل بازی در این سری، و دیگری یک کاراکتر مذکر است که نام رسمی ندارد (در کلیپ‌ های فاش شده جیسون نام داشت). گفته می‌شود این دو جنایتکار با الهام از بانی و کلاید نوشته شده‌اند. به نظر می‌رسد که Lucia تازه از زندان آزاد شده، اما همان ‌طور که از یک پروتاگونیست GTA انتظار می ‌رود، او و Jason قرار است خیلی زود به جرم و جنایت بازگردند. نکته جالب توجه دیگر این است که ظاهراً اولین تریلر روی Lucia تمرکز دارد.

اعلام زمان عرضه بازی GTA 6

محل روایت بازی: لیونیدا و وایس سیتی

بازگشت به وایس سیتی یکی از شایعات مهم در فضای مجازی بود. وایس سیتی، نسخه اغراق‌آمیز میامی، تنها بخشی از نقشه عظیم بازی است که در ایالت Leonida جریان دارد. بازیکنان به محیط‌های متنوعی سفر خواهند کرد، اما جزئیات نقشه هنوز مشخص نیست.

حیات وحش یکی دیگر از نکات جالب بازی GTA 6 است. این بازی نسبت به نسخه‌های قبلی تمرکز بیشتری روی حیات وحش دارد و از تجربه ساخت Red Dead Redemption 2 الهام گرفته است. در تریلر، کروکودیل‌ها در مناطق شهری و مردابی مشاهده می‌شوند. هر چه باشد نمی‌توان میامی را بدون حضور کروکودیل در نواحی شهری تصور کرد.

اعلام زمان عرضه بازی GTA 6

اعلام زمان عرضه بازی GTA 6

طبق اعلام رسمی شرکت Rockstar، بازی GTA 6 در سال ۲۰۲۵ برای PS5 و Xbox Series X/S منتشر خواهد شد. بنابراین، دارندگان PC باید مدت قابل توجه‌ای صبر کنند.

اما طبق سابقه Rockstar، تاخیر در انتشار بازی‌ها اجتناب‌ناپذیر است. وبسایت کوتاکو گزارش داد که رهبران Rockstar از سازندگان خواسته‌اند به صورت حضوری کار کنند. تا عقب ماندگی از برنامه‌ها جبران شود. این گزارش اشاره داشت که ممکن است بازی به سال ۲۰۲۶ موکول شود. پس از این شایعات، سهام Take-Two بیش از ۵ درصد کاهش یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *