سادس _ SADES

برند چینی SADES بر تحقیق و توسعه و تولید هدست‌های بازی تمرکز دارد و متعهد است که هر صدایی را هنگام بازی ارائه می‌کند. گیمرها را به غوطه‌ور شدن در بازی‌ها سوق می ‌دهد. سادس پس از تولید اولین هدست در سال 2002، اکنون حدود 20 سال تجربه در زمینه تحقیق و توسعه و تولید دارد. و با توانایی های درخشان در زمینه تحقیق و توسعه و نوآوری، توانسته وسایل جانبی مختلف بازی را با شخصیتی منحصر به فرد تولید کند تا خواسته های مختلف گیمرها را برآورده سازد و آن ها را از لذت گیم و ورزش های الکترونیکی بهره‌مند سازد.

محصولات سادس طراحی های درخشانی دارند و خواسته های نهایی مشتریان و تیم های حرفه ای ورزش های الکترونیکی (ESport) را برآورده می کنند. این کمپانی به منظور تولید محصولات با کیفیت، حرفه ای و با دوام، توجه زیادی به انتخاب مواد، طراحی ظاهری و توسعه سخت افزاری دارد. مهندسان سادس هر ویژگی محصولات را برای اطمینان از کیفیت مناسب برای مسابقات، آزمایش می کنند.

چنانچه نیاز به مشاوره در خرید محصولات سادس و یا محصولات گیمینگ سایر برند ها دارید می توانید از طریق سیستم چت آنلاین، شماره تلفن های درج شده در بخش ارتباط با ما ، و یا با مراجعه حضوری به گیم استور تکاف، سوالات خود را مطرح و خریدی لذت بخش را تجربه کنید.